sex tube

Unsuz bulut ekmek tarifi

631

Malzemeleri;

  • Üç tane yumurta
  • Üç yemek kaşığı kadar labne
  • Bir çay kaşığı kadar kabartma tozu

Nasıl yaparım?

Yumurtaların sarıları ile birlikte beyazlarını çok dikkatli bir şekilde ayırın. Beyazlarının üst kısmına kabartma tozunu ilave edin ve tamamen köpük haline gelene kadar bir mikser yardımıyla güzel bir şekilde çırpın.

Yumurtaların beyazlarından köpük kıvamına kadar gelecek bir harç elde etmeye çalışın.. Köpük hale gelmiş olan yumurta beyazlarına sarıları ile birlikte labne peynirini güzel bir şekilde ilave edin..

Spatuladan yardım alarak beyazlarını hiç bir şekilde söndürmeden karıştırmalısınız.. Yağlı kağıt sermiş olduğunuz bir tane fırın tepsisinin içine bir kaşıktan yardım alarak öbek öbek olacak şekilde paylaştırın ve daha öncesinde ısıtmış olduğunuz 180 derecelik fırın içerisinde üstleri kızarana kadar ortalama altı ila yedi dakika kadar pişmeye bırakın.

Fırının içerisinden alın ve isterseniz sade bir şekilde dilerseniz de sandviç haline getirip servis yapabilirsiniz. Eğer isterseniz iç kısmına beyaz peynir ile birlikte domates gibi malzemeler koyup kahvaltılık bir burger gibi de servis yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

stolen lighter.sex strory