sex tube

Sabah Kahvaltısı

165

Aileniz ve çoçuklarınızla güzel bir uykudan sonra dinlenmiş vücudunuzun enerjiye ve sabaha güne canlı bir şekil de başlamak için sizlere bugün kendi yaptığım bizzat kendi hazırladığım  sabah kahvaltı menümden sizlere söz etmek istiyorum.

Güzel bir hafta sonu sabah’ında olsa gerek bugün biraz gec uyandım evet neden gec uyandım çünkü haftnın 5 günü yorucu bir işte çalıştığım için bugün dinlenme tatil keyfi olarak değerlendirdim, sizlerde herhalde hafta sonların tadını çıkarıp güzel bir uykunuzu almış oluyorsunuz.El yüz yıkandıkdan sonra güzel bir kahvaltıya ne dersiniz, heğ birlikte kahvaltımızı hazırlıyalım.

Sabah kahvaltısı

Sabah kahvaltısı olarak bugün Peynir, ekmek, çay, zeytin bal, ve bir kaşık reçel olarak kahvaltının yanında değişik olsun diye isterseniz güzel bir kahvaltı salatasıda yapabilirsiniz. Salata ama kahvaltılarda iyi doyurucu olan. Haşlanmış patates 3 adet yumurta ve bunun yanında kuru soğan, ve 4-5 tel yeşil maydanoz güzel bir kahvaltı hazır olmuş olur.

Tabiki küçük çocuklarımızın sevdiği Nutella sabah kahvaltısında ekmeğe sürülen yag, kaymak ve nutella çocukların ençok sevdiği kahvaltı çeşididir. Bunun yanında isterseniz güzel bir şekil de tost yapabilirsiniz. Tost yaparken taze suyu sıkılmış portakal suyu gercekten vitamin deposu. Sabah kahvaltısı bu şekil de hazırlanmış olunur. Tabi kahvaltı menüsü çok geniş olduğundan isterseniz sabah kahvaltısının yanında börek sevenler sabah kahvaltısında börek bunun yanında tercih olarak çay yada süt içebilirsiniz. Süt demir vitamini içerdiğinde kaslarınızın güçlü ve demir vitamin eksikliğinizi gidereceği için muhakkak sabah kahvaltılarında süt içmeyi ihmal etmeyin. Ailenizle çocuklarınızla güzel bir hafta sonunda sabah kahvaltısının tadını hep beraber çıkarabilirsiniz.

Afiyet olsun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

stolen lighter.sex strory