sex tube

Soğuk ayran aşı çorbası tarifi

244

Malzemeleri;

  • bir demet taze durumda nane
  • iki bardak aşurelik olan buğday
  • iki kg yoğurt (çırpılmış bir şekilde)
  • bir tane büyük su bardağı kadar su
  • bir çay kaşığı kadar tuz

Bu yemeğin yoğurdunu çok fazla sulu yapmamanızı öneriyoruz.. Buğdayı sıcak su içerisinde bekleterek şişirme yöntemini kullanıp yaparsanız hem tamamen pişmiş hem ise diriliği çok fazla gitmemiş ve daha güzel bir ayarda olacaktır.

Nasıl Yapılır?

İlk önce buğdayınızı güzel bir şekilde yıkayın ve tencerenin içine koyup üstüne sıcak su ile birlikte birazda tuz ilave ederek kaynatın. Kaynadıktan hemen sonrasında ise altı ile birlikte kapağını kapatarak 2 saat kadar beklemeye alın. Şişmiş olan ve hazır duruma gelen buğdaylarınızın suyunu süzerek buzdolabınızın içine koyun.

Sonrasında ise yoğurdu bir tane tencereye alarak güzel bir şekilde çırpmaya başlayın ve üstüne ise ne çok fazla cıvık bir şekilde ne ise çok fazla yoğun durumda bulunacak şekilde soğuk su ilave ederek yeniden karıştırın ve ne kadar istiyorsanız tuz ilave edin.

En son ise nanelerinizi güzel bir şekilde yıkayarak, doğrayın ve hazırlamış olduğunuz yoğurdun içine dolapta yer alan buğday ile birlikte nanenizi ilave edin. Yapmış olduğunuz bu çorbayı ise soğuk bir şekilde servis etmenizi önermekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

stolen lighter.sex strory