sex tube

Diyet Yaparken İçebileceğiniz 3 İçecek

195

Diyet yaparken sağlıklı bir biçimde kilo vermek için sadece yemeklerimize değil, tükettiğimiz içeceklere de dikkat etmemiz gerekiyor. İşte diyet yaparken gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz içecekler:

1- Su

Sağlıklı yaşamın sırrı hem diyetteyken, hem de tüm yaşam boyunca bol bol su tüketmekten geçiyor. Uzmanlar kilo kontrolü ve daha sağlıklı bir cilt için günde 1.5 litre ila 2 litre arası su tüketmeyi öneriyor. Yemeklerden önce içilecek bir bardak su ve yemek sırasında meşrubat yerine de su tercih etmek iştahınızı kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

2- Yeşil Çay

Sayısız faydası olduğu bilinen yeşil çay, diyet yaparken de en büyük yardımcılarınızdan biri. Günde iki fincan yeşil çay tüketmek yağ yakmanıza ve iştahınızı kontrol etmeye yardımcı oluyor.

3- Maden suyu

Pek çok mineral içeren doğal maden suları vücudunuzun elektrolit dengesini korumaya yardımcı oluyor. Yemeklerle birlikte sade doğal maden suyu tüketmek, maden suyunun gazlı yapısından dolay şişmenizi ve daha çabuk doymanızı sağlıyor. Dilerseniz maden suyunuza bir miktar limon suyu da eklenerek hem tadını daha iyi hale getirebilir, hem de C vitamini ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

stolen lighter.sex strory